/Koniec studeným nohám vďaka vyhrievaným vložkám
vyhrievane-vlozky

Koniec studeným nohám vďaka vyhrievaným vložkám

Máte neustály pocit studených nôh? Trávite svoj voľný čas na svahu, pracujete v náročných poveternostných podmienkach, alebo máte radi teplo v topánkach pri prechádzkach s vašimi najbližšími? Vyhrievané vložky do topánok Glowii GW2 sú pre vás ideálna voľba.

vyhrievane-vlozky-glovii

Pocit tepla s vyhrievanými vložkami aj pri mínusových teplotách

Pravdepodobne všetci sa môžeme zhodnúť na tom, že zimné mesiace môžu byť poriadne kruté. Čokoľvek, čo udrží aspoň jednu časť tela v maximálnom teple, nám veľmi pomôže. My vám ponúkame vyhrievané vložky do topánok Glovii GW2, s ktorými už pocit chladu viac nezažijete.

Tieto vložky obsahujú dobíjateľnú batériu, vďaka ktorej je zásobený vykurovací element vo vnútri stielky. Už nikdy nemusíte zažiť pocit chladu, a kľudne sa môžete venovať vaším obľúbeným aktivitám.

vyhrievane-vlozky

Výnimočné vlastnosti vyhrievaných vložiek do topánok

Sada vyhrievaných vložiek obsahuje diaľkové ovládanie, ktoré zaručí vyšší komfort pri užívaní. Dlhodobú prevádzku vyhrievania zaručuje Li-poly batéria. V prednej časti vložky sa nachádza vykurovací element. Týmto super pomocníkom v chladných dňoch nechýba ani testovanie záťaže, ktorým prešli. Vydržia cca 300 kg záťaž, čo znamená, že im neublíži ani vyššia váha.

Vyhrievací element, ktorý je vyrobený z karbónových vlákien, vám zaručí spoľahlivosť ako aj odolnosť a nezávadné infračervené vlny. 3 režimy vyhrievania zaručia spokojnosť aj náročným užívateľom. Batéria má komfortné nabíjanie vďaka nabíjaciemu AC/USB adaptéru. Vložky sú v ponuke v 2 veľkostiach a to vo veľkosti M (35-40) a L (41-46). Vložky si v pohodlí vášho domova prispôsobíte odstrihnutím do veľkosti, ktorú potrebujete.

Teplé nohy nestačia?

Ak potrebujete zažiť pocit tepla aj na inej časti tela, spoločnosť Glovii ponúka aj iné vychytávky nadchádzajúcej sezóny, ako sú vyhrievané bundy, nohavice a ďalšie produkty z kategórie vyhrievaného oblečenia. Stačí si len vybrať a užiť si pocit tepla, aj keď vonku teplomer bude ukazovať mínusové teploty.

Zdroj: ECO PRODUKT, Foto: ECO PRODUKT

Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - Off grid. Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívnejšia, ako vyrobená energia.