/Voda na prídel. Stačí liter na umytie rúk? Musí.
setrenie vody-bateria-uspora

Voda na prídel. Stačí liter na umytie rúk? Musí.

Pri bežnom umývaní rúk minieme priemerne 6 litrov vody. Z toho však skutočne potrebujeme len jeden liter. 

Vodovodná batéria, ktorá nielen šetrí vodu, ale aj skvele vyzerá.

Jej vzhľad uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov najnovších dizajnových vychytávok. Je priateľská k životnému prostrediu. Okrem šetrenia vody plní najmä motivačnú úlohu. Ak svoj liter spotrebujete, na ďalší musíte počkať.

setrenie vody-bateria

Sklenená trubica skôr pripomína obrátenú skúmavku. Po otvorení páky z ušľachtilej ocele máte presne jeden liter vody. Preto ju musíte používať striedmo. Po jeho spotrebovaní musíte batériu vypnúť a znova zapnúť. Zdanlivo ťažkopádny systém prídelu je takto navrhnutý schválne.úspora vody

zdroj: www.designswan.com

Úsporné perlátory s technológiu nastaviteľného prietoku vody a úsporou 30 až 85%

Pri umývaní sa  ročne ušetriť tisíce korún pomocou úsporných perlátorovktoré obmedzia prietok vodybez toho aby znížili komfort umývaniaPerlátory Terla sú dodávané v prevedení ako pre vnútornýtak pre vonkajší závit vodovodnej batérie.

Pozrite si najväčší výber technológií na šetrenie vody v našom obchode, návratnosť investície  6 týždnov
šetrenie vodu

Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - Off grid. Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívnejšia, ako vyrobená energia.