/8 tipov na vianočný darček pre muža – nápady, s ktorými ho určite potešíte

8 tipov na vianočný darček pre muža – nápady, s ktorými ho určite potešíte

Vianoce nám pomaly klopú na dvere a s tým prichádza aj predvianočné obdobie stresu, ktoré pozná snáď každý. V tomto období riešime dilemu, akým darčekom obdarujeme svojich blízkych. Najťažším orieškom sú hlavne muži. Nikdy nič nepotrebujú, všetko majú. Aj napriek tomu, si každý chlap zaslúži poriadny darček, ktorý bude hlavne praktický. Vybrali sme preto pre vás niekoľko tipov, ktoré zaručene pod vianočným stromčekom ocení  každý chlap. Pre lepší výber darčeka pre vášho blízkeho sme pre vás spracovali nasledujúceho sprievodcu.

Darček pre poľovníka

Vyhrievané ponožky Glovii GQ

Ponožkami nikdy nič nepokazíte, veď to všetci dobre poznáme 😊. My ale máme na mysli špeciálne vyhrievané ponožky, ktoré môže obdarovaný využiť na všetky outdoorové aktivity. Či už bude sedieť na posede, alebo sa aktívne venovať poľovaniu, nohy budú stále v teple.


Vodotesná dynamo LED Baterka POWERplus Shark

Táto vodotesná dynamo LED baterka je skvelým pomocníkom. Nielenže osvieti priestor ktorý poľovník bude potrebovať, ale môže si nabiť mobilný telefón bez zbytočných starostí a stresov. Ďalšia skvelá výhoda tejto kompaktnej baterky je vodeodolnosť.


Darček pre turistu

Skladateľná solárna nabíjačka Allpowers

Mnoho turistov využíva v súčasnosti pri turistke aj svoj smartfón. Zachytiť výhľad z vrcholcov hôr, urobiť rodinnú fotku alebo skrátka byť pripravený zavolať v prípade krízovej udalosti. Čo však v prípade, že sa telefón práve vybil? So skvelou solárnou nabíjačkou Allpowers budete pripravený nabiť svoje smartfón kdekoľvek, vďaka solárnej energii.


Powerbank 5 000 mAh Xtorm

V prípade, že turista nemá k dispozícii slnečné lúče alebo potrebuje nabiť svoj smartfón viackrát po sebe, ideálnym riešením je pre neho výkonný powerbank Xtrom. Toto zariadenie disponuje kapacitou 5 tisíc mAh súčasne. Okrem smartfónu s ním dokážete nabiť aj tablet alebo GPS navigáciu.


Darček pre lyžiara

Vyhrievané lyžiarske rukavice

Vysoké mínusové teploty na svahu vedia potrápiť nejedného lyžiara. Potešte ho nepremokavými vyhrievanými rukavicami, ktoré udržia jeho ruky v teple za každých okolností. Rukavice majú možnosť nastavenia intenzity ohrevu a vydržia zohrievať ruky až 6 hodín. Kvalitné spracovanie, hrejivý materiál a vodeodolná membrána robia z vyhrievaných rukavíc skvelý darček, a to nielen pre lyžiara.


Vyhrievané vložky

Plánujete aktivity v mrazivom počasí a chcete si aj napriek tomu udržať vaše chodidlá v teple? Vyhrievané vložky do topánok sú pre vás ideálnym riešením. Obsahujú diaľkové ovládanie, ktoré zabezpečuje komfort pri ich používaní. Takéto vyhrievané bezdrôtové vložky do topánok sú skvelým doplnkom pre lyžiarov, ale aj pre všetkých zimných outdoorových nadšencov.


Darček pre rybára

Solárne svetlo a powerbank POWERplus Koala

Skladacie solárne svetlo PowerPlus je skvelým darčekom pre každého rybára vďaka jeho jedinečným vlastnostiam. Svetlo sa dokáže nabiť z elektrickej siete alebo pomocou slnečnej energie a je možné ho využiť večer alebo počas súmraku, keď už nie je dostatok svetla. Ba čo viac, disponuje 2600 mAh batériou a USB výstupom, takže si pomocou neho môžete pohodlne nabiť váš smartfón, a teda slúži aj ako powerbank.


Solárne rádio s dynamom a svetlom POWERplus LYNX

Spríjemnite si čas na rybačke alebo pobyt v prírode so solárnym rádiom. Samonabíjacie rádio Lynx je určené pre tých ktorí trávia dlhé chvíle v prírode. Obsahuje hodiny,  budík a  je vybavené 3 LED diódami, takže slúži aj ako baterka. Inovatívny dizajn zabezpečuje komfortnú manipuláciu a pomocou kľuky dynama dokáže rádio dokonca nabiť váš mobil.


Pozrite si celú ponuku našich produktov, kde nájdete skvelé tipy na vianočné darčeky nielen pre muža.

Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - Off grid. Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívnejšia, ako vyrobená energia.