/Nový prírastok do rodinky: Flexibilné (pružné) solárne panely sú najvýkonnejšie na svete.
Flexibilny-fotovoltaicky-panel-8

Nový prírastok do rodinky: Flexibilné (pružné) solárne panely sú najvýkonnejšie na svete.

Nové flexibilné fotovoltaické panely sú vyrobené pomocou inovatívnej technológie DAY4. Sú vybavené technopolymérmi, ktoré im dávajú ešte vyššiu účinnosť, pričom vážia len 1/8 váhy bežných sklokeramických solárnych panelov. Vzhladom na ich účinnosť sa tieto panely radia medzi najvýkonnejšie na svete dostupné na trhu. 


Ich výnimočnosť medzi vlastnosťami spočíva v pružnosti a váhe článkou. Preto sú najčastejšie používané na jachtách, karavnoch, obytných prívesoch, atypických a oblých strechách budov ale aj v dočasných stavbách, malých domoch, kempoch, chatách a horských ubytovniach. 
Patria medzi absolútnu svetovú špičku v Off-grid kategórii 


V závislosti na použití si môžete dokúpiť regulátory nabíjania, akumulátory, či meniče napätia z jednosmerného na striedavý prúd. Na rôzne povrchy ich môžete nalepiť pomocou lepiacej fólie na zadnej strane, alebo upevniť skrutkami, nitmi, či popruhmi a dočasnými montážnymi pomôckami.

Flexibilny-fotovoltaicky-panel-4 Flexibilny-fotovoltaicky-panel-4 Flexibilny-fotovoltaicky-panel-4 Flexibilny-fotovoltaicky-panel-4

V ponuke sa zatiaľ nachádzajú polykryštalické a monokryštalické panely najobvyklejších výkonov.

Predstavme si naše novinky. Ich ceny zatiaľ niesú určené, budú uvedené veľmi skoro. V ponuke je aj 37Wattová verzia, ktorej parametre a cena bude tiež doplnená čoskoro. 37W panel sa už nachádza skladom.

Monokryštalický flexibilný solárny panel GSC 150W s výkonom 150 Watt, rozmery 1375x680x15 mm, Max 18,56V
Monokryštalický flexibilný solárny panel GSC 85 s výkonom 85 Watt, rozmery 1375x380x15 mm, Max 10,44 V

 

Flexibilný solárny panel GSP 130 s výkonom 130W, 16,44V, 1375x680x15 mm
Flexiblný solárny panel GSP 73 L 73W s výkonom 73W, max 9,36V, 1530x680x15 mm.

 

 

Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - Off grid. Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívnejšia, ako vyrobená energia.