/5 tipov na vianočné darčeky pre deti

5 tipov na vianočné darčeky pre deti

Každý rodič sa snaží svojim deťom spraviť čo najkrajšie Vianoce. Ale potešiť ich pekným darčekom je rok od roku ťažšie. Zaujať ich niečím iným, ako multimediálnymi zariadeniami je takmer nemožné. Ponúkame vám tipy na originálne darčeky, ktoré ich zaujmú svojou netradičnosťou.A rodičia môžu pokojne spávať, pretože okrem toho, že ich tieto hračky zabavia, aj vzdelávajú deti ako používať alternatívne zdroje energie.

Autíčko na slanú vodu POWERplus Thunderbird

Tento tip je vhodný pre deti od 10 rokov, ktoré majú radi autá.  Zábava sa začína už pri stavaní tohto modelu a pokračuje poriadnou jazdou. Vďaka veľkým pneumatikáms pohonom 4×4 prejde všetkými prekážkami a môže s ním vyraziť aj do exteriéru. A namiesto batérií stačí pridať pár kvapiek slanej vody. Nájdete ho tu.


Hydraulické robotické rameno POWERplus Octopus

Tak dobre! Ktoré zvedavé dieťa by si neprialo svoje vlastné robotické rameno? Funguje na báze hydrauliky a pohybuje sa až v 6 smeroch.  V dobe, kedy je väčšina rozprávok o robotoch a super hrdinoch, sa takáto vec stáva číslom jedna na liste pre Ježiška. Objednať ho môžete tu.


Solárna hračka 6v1 POWERplus Butterfly

Tento tip je vhodný pre všetky väčšie zvedavé deti.  Butterfly funguje na batérie alebo solárnu energiu. Z dielov, ktoré obsahuje dokážete postaviť až 6 rôznych modelov,takže o zábavu máte postarané. A vy ako rodič si môžete povedať, že robíte všetko preto aby ste svoje dieťa informovali o tom ako používať alternatívne zdroje energie. Malú mikro dobíjateľnú batériu si totiž môžu dobiť vo svojej vlastnej solárnej elektrárni. Nájdete ho tu.


Magnetický vláčik POWERplus Magnetic Train

Pripravte sa na to, že budete vysvetľovať svojmu dieťaťu prečo sa ten vláčik vznáša vo vzduchu. Vďaka magnetickému princípu jazdí tesne nad traťou. Okrem edukačnej funkcie prináša táto hračka veľa zábavy. Viac o ňom môžete zistiť tu.


Solárne autíčko POWERplus Moonwalker

Opäť niečo pre milovníkov áut. Tento model využíva namiesto slanej vody solárny panel. Oboznámte svoje deti o využití slnečnej energie vďaka autíčku s pohonom 4×4 a prispôsobiteľným robotickým ramenom. Objednať ho môžete tu.

Pôsobí ako externá autorka článkov pre Ecoprodukt. Zaoberá sa článkami a zaujímavosťami z rôznych oblastí, týkajúcich sa zelenej energie, obnoviteľných zdrojov a ECO riešení.